Žiema – ne priežastis atsisakyti suknelių

Dažnai galima išgirsti, kad būtent suknelės yra vienas moteriškiausių drabužių. Vis tik, orams atvėsus, dauguma dailiosios lyties atstovių mėgstamą suknelę išmaino į kitus aprangos sprendimus. Tačiau niūrus ruduo ar šalta lietuviška žiema – dar ne priežastys atsisakyti suknelės. Tad, jei šiuo drabužių norite puoštis ištisus metus, siūlome keletą sprendimų. 

Megztos suknelės

Megztos suknelės – bene pats taikliausias pasirinkimas kiekvienai, kuri nori pasipuošti šiuo drabužių šaltuoju metų laiku. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad megztos suknelės yra pakankami šiltos, be to, suteikia jaukumo. Jos minkštos, malonios liesti, o taip pat – taip pat svarbios detalės. Šiandien megztos suknelės sudaro labai didelį pasirinkimą, todėl sau tinkamą drabužį bet kuriai progai: į darbą, kasdienai ar šventei. Šios suknelės yra pačių įvairiausių ilgių, todėl reikėtų nepamiršti, kad maxi ilgio suknelė sušildys jus labiau nei bet kuris kitas drabužis.

Stilinga skraistė

Nereikia pamiršti, kad prie megztos suknelės puikiai derės ir skraistė – ji ne tik papildomai šildys, bet ir papildys jūsų įvaizdį. Tik, žinoma, nereikėtų pamiršti labai svarbios taisyklės; jei megzta suknelė yra vienspalvė, tai skraistė gali būti dekoruota įvairiais ornamentais ir atvirkščiai: jei drabužis daugiaspalvis, tai pirmenybę reikėtų teikti vienspalvei skraistei. 

Daug denų turinčios pėdkelnės gali tapti stilingu aprangos akcentu

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad prie megztos suknelės puikiai derės ir daug denų (40 ar daugiau) turinčios pėdkelnės. Tiesa, dėmesį verta atkreipti į tai, kad dauguma dailios lyties atstovių galvoja, kad daug denų turinčios pėdkelnės neatrodo stilingai. Tačiau, jei tik daugiau laiko skirsite susipažinimui su asortimentu, suprasite, jog tikrai klydote – šiandien galite rasti ypač stilingų pėdkelnių, kurios taps vienu ryškiausių jūsų aprangos akcentu.

Taigi, kaip matyti, atvėsę orai tikrai nėra priežasties atsisakyti suknelės: jei plono audinio suknelę iškeisite į megztą ir įvaizdį papildysite skraiste bei daug denų turinčios pėdkelnės, tai ne tik nesušalsite, bet ir atrodysite puošniai, stilingai. Jau dabar susipažinkite su megztų suknelių asortimentu ir nuspręskite, kuriomis iš jų atnaujinsite savo drabužinės turinį.